Promocje

Blacha modułowa ZET z 30-letnią gwarancją
Nowoczesna linia, świetne parametry jakościowe oraz łatwość montażu – oto flagowy produkt modułowy firmy BLACHPROFIL 2 - 8 dostępnych kolorów na stanie magazynowym
od 30 zł netto za 1 m2
BRAAS betonowy Celtycka Lumino
Najlepsza dachówka betonowa dostępna na polskim rynku pokryć dachowych. Tradycyjna linia, świetna mrozoodporność i gładka powłoka sprawiają, że jest to najczęściej kupowana dachówka betonowa w Polsce. Dostępna w dwóch kolorach na stanie magazynowym.
od 19,50 zł netto za 1 m2
BRAAS Rubin 9V czarny błyszczący
Jedna z najpopularniejszych dachówek ceramicznych w Polsce. Świetnej jakości glina, niski współczynnik nasiąkliwości, wysokie i szczelne zamki sprawiają że każdy klient będzie zadowolony. Wysoka jakość za przystępną cenę.
  37 zł netto za 1 m2
Dachówka Tondach Holenderka Graffen
Wysokiej klasy dachówka ceramiczna w tradycyjnym falistym kształcie. Dobrej jakości glina, szczelne zamki oraz wyjątkowy kolor – grafitowa angoba. Najbardziej atrakcyjna cena za dachówkę ceramiczną na rynku.
  33 zł netto za 1 m2
Okna drewniane ROTO WDF R 79 H
Okno drewniane, wysokoosiowe, z kołnierzem izolacyjnym WD, przeznaczone do domów pasywnych.
  918 zł netto za sztukę
PAPA wierzchniego krycia NEXLER PJ 53 5,2 mm
Papa wierzchniego krycia grubość 5,2 mm modyfikowana SBS z elastycznością do -20 stopni. Może być stosowana zarówno przy nowych dachach jak i renowacjach starych – jako pokrycie jedno warstwowe. Świetna jakość za przystępną cenę.
  12,80 zł netto za 1 m2